IZO Diamentem Forbes'a  2017

IZO Diamentem Forbes'a 2017

Z dumą informujemy, iż firma IZO dołączyła do laureatów rankingu Diamentów Forbes'a 2017 za dynamiczny wzrost wartości przedsiębiorstwa w kategorii firm o przychodach od 5 do 50 mln złotych rocznie. 

Już po raz dziesiąty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem „Diament Forbesa 2017”

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Brano pod uwagę firmy, które złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Pozostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym wg ratingu Bisnode.

Tytuł Diamentu Forbes'a 2017 to kolejny efekt ciężkiej pracy całego zespołu i potwierdzenie najwyższej wiarygodności i stabilności firmy dla naszych partnerów. 
 

powrót do listy