Poznaj nas lepiej

Kim jesteśmy?

Należymy do wiodących producentów urządzeń do obróbki cieplnej w Polsce.
W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży dostarczamy także specjalistyczne materiały izolacyjne do wysokich temperatur oraz układy grzewcze i systemy sterowania.
Projektujemy rozwiązania dopasowane do procesu, spełniające najwyższe wymagania jakościowe m.in. dla branży motoryzacyjnej i lotniczej. Wysokie kompetencje pozwalają nam dostarczać urządzenia nietypowe o niezawodności produktów seryjnych. Rozbudowane zaplecze produkcyjno-magazynowe, wiedza i doświadczona kadra inżynierska to w skrócie składniki naszego sukcesu.

Co nas wyróżnia?

25 LAT - doświadczenia w produkcji pieców przemysłowych i izolacji wysokotemperaturowych. Kilka tysięcy zrealizowanych zleceń, setki zadowolonych Klientów.

 
KNOW-HOW - zdobywana latami wiedza ekspercka. Autorskie rozwiązania techniczne sprawdzone w praktyce, niezawodne i łatwe w obsłudze.

DOPASOWANIE - większość naszych realizacji to projekty dedykowane. Pomagamy dobrać najlepsze pod względem technicznym i ekonomicznym rozwiązania.
MOŻLIWOŚCI - ponad 1700m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej i biurowej. Rozbudowany park maszynowy i wyposażenie specjalistyczne.

JAKOŚĆ - stosujemy sprawdzone komponenty renomowanych europejskich producentów. Kładziemy nacisk na zapewnienie wysokiej niezawodności naszych produktów.

KOMPLEKSOWOŚĆ - dostarczamy nie tylko piece, ale i kompletne wyposażenie technologiczne i informatyczne stanowisk obróbki cieplnej. 

SERWIS - fachowe wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Krótki czas reakcji i szeroki zakres usług. Wysoka dostępność części z własnego magazynu.

Nagrody

Jesteśmy laureatami konkursów Gazel Biznesu oraz Diamentów Forbesa. Te szczególne wyróżnienia w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce świadczące o wyjątkowej solidności marki. Od lat jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma potwierdzającym bardzo dobrą kondycję finansową Spółki i brak zaległości płatniczych. Wybierz zaufanego partnera!

Wybrali nas

Naszymi Klientami są zarówno duże międzynarodowe koncerny, uczelnie techniczne i jednostki naukowo-badawcze jak i małe firmy oraz osoby prywatne. Dołącz do grona naszych odbiorców!
zobacz więcej
Powyższe znaki towarowe oraz nazwy należą do ich prawowitych właścicieli i użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.
Prezentowane firmy nie są powiązane gospodarczo z IZO Sp. z o.o.

Dane spółki

Dane
IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Łagiewnicka 29
41-902 Bytom


Zarząd:
Prezes Zarządu - Michał Żołnierczyk
Wiceprezes Zarządu - Iwona Charyło-Trojan
NIP: 631-252-23-90
REGON: 240587670
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000271693
Kapitał Zakładowy: 50.000,00 zł

Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A. 
PL 92 1600 1172 0002 3301 9503 7001